Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az öreg kutyám alig bir...

Az öreg kutyám alig bir ráállni a hátsó lábaira, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy 12 éves keverék kutyám, ma reggel még nem volt semmi baja, Megjöttem nemrég és azt láttam, hogy most alig bír lábra állni, hátsó lábaira főleg és furcsa hangokat ad ki, mintha sírna, sajnos én egyből a legrosszabbra gondoltam/gondolok, itt az idő? Vagy valami más probléma lehet:

2015. aug. 4. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Izületi problémák, porckorongsérv, vagy egyéb betegség miatt annyira legyengült, hogy nem tud lábra állni csóri... Talán meg kellene mutatni állatorvosnak, nem?
2015. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Duenna ***** válasza:
Más probléma lehet. Lehet, hogy megrándult a lába, vagy a csípője. Holnap feltétlen meg kellene mutatni orvosnak.
2015. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meglepődve láttam, hogy ma reggelre nem volt semmi baja, pedig éjfélkor is megnéztem, akkor még nem volt jól. Ettől függetlenül ma mindenképpen megnézetem egy állatorvossal.
2015. aug. 5. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!