Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Amerikai Stefforsir...

Egy Amerikai Stefforsir terriert aki már felnőtt egy kölyök keverékkel szeretnék összeszoktatni lehetséges ez? Ha igen milyen módon?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok időt tölts mindkettővel, figyelj, h a nagy ne legyen féltékeny!
2010. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te neked kell tudni hogy mennyire fogad el más kutyákat, és mennyire fogad el falkavezérnek téged a kutya, azt mondják az okosak, hogy ha tudja hogy te vagy a falkavezér, akkor meg tudod oldani hogy a kutyád befogadjon a falkába egy új tagot. Én az 1 éves ambull+stafford keverékem összeszoktattam egy macskával, minden más macskát meg akar ölni de őt nem bántja. De neked kell tudni hogy mennyire tudsz parancsolni a kutyádnak, és ő hogy viszonyul más állatokkal, de foglalkozz velük sokat, és eleinte én nem hagynám őket egyedül.
2010. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a staffi kiskorától fogva hordva van közösségbe, szocializálva van, akkor semmi akadálya.

Neked kell tudnod, hogy hogyan jön ki más kutyákkal.


Ha eddig nem hordtad egyáltalán közösségbe, nem ismer más kutyákat, akkor előbb én egy kutyaiskola szocializációs tréningjét ajánlom.

Egy felnőtt, szocializálatlan staffi nem gyerekjáték. Tündér, jó fej kutya, imádom a fajtát, de tény, ami tény, hogy sokkal intenzívebb és alaposabb nevelésre és kölyökkori szocializációra van szüksége, mint a többi fajtának. Ha ez elmarad, akkor azt elég nehéz rendbe tenni.

2010. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat sokat segítettek.Már együtt is alszanak.Eleinte meg volt sértődve a steffi és külön költöztt tőle de most már egészen jól érzi magát.Amúgy ő az apuka úgyhogy csodálkoztam is volna ha nem fogadja be a kicsit.Azért még játék téren nem igazán értenek eggyet de majd idővel ez is ki fog alakulni remélem.:)Mégegyszer köszön a hasznos tanácsokat.Üdv Raszti.:)
2010. márc. 9. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen keverék mi az anyuka? Verekedések biztos lesznek, mikor a kicsi kamaszodik, de sztem nem lesz majd vészes. a második voltam
2010. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!