Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről befogadott kutya?

Menhelyről befogadott kutya?

Figyelt kérdés
Szeretnek orokbefogadni egy menhelyi kiskutyat. Velemenyeket szeretnek kerni azoktol akik mar fogadtak orokbe kutyat, hogy milyen a kutyus? Baratsagos,kedves,nem eroszakos e a menhely miatt? Elore koszonom a valaszokat.

2015. aug. 6. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én menhelyről fogadtam örökbe egy éve. Egész életében barátságos volt, de voltak viselkedési problémái, amikről következetes neveléssel leszoktattam. :) Azóta ő a legjólneveltebb kutyus a környéken.
2015. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szep cselekedet!!!!!! Amugy halasak es cukiiiiik
2015. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyen sokféle kutya van. Előadod az igényeidet és a dolgozók feltételezhetően a neked megfelelő kutyát fogják ajánlani.
2015. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én két évig dolgoztam önkéntesként a menhelyen.

Nagyon sokféle kutyus van ott és az önkéntesek segítenek neked megtalálni a legmegfelelőbbet.

Nagyon aranyosak és ha kicsit félénkebb is némelyik amint kikerülnek mind önfelettebbek lesznek.

Az agresszív kutyákat külön tartják és a legtöbb esetben a társai és leendő örökbefogadók miatt ha nem tudják kezelni az agresszivitásukat elaltatják.

nagyon becsülendő hogy menhelyről szeretnél örökbefogadni.

2015. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A menhelyeken is sokféle kutya van. Vannak barátságosak, jól neveltek, vannak félősek, játékosak, agresszívek is. Olyat viszont, amelyik veszélyes lehet, nem adnak örökbe.

A kölykök ugyanolyanok, mint bárhol máshol, még nincs előéletük, ennek megfelelően neveletlenek és persze játékosak. :) A legtöbb felnőtt kutya is teljesen normális, csak kevés kivétel van.

Legjobb, ha kijársz a menhelyre először pár alkalommal, megismerkedsz a neked szimpatikus kutyákkal, kiviszed sétálni stb. A gondozók is tudnak segíteni a választásban, ők jól ismerik a kutyákat.

2015. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
öszönöm a gyors válaszokat. Már voltam párszor a menhelyen meg neten is megnéztem a menhely honlapját és találtam olyan kutyust ami tetszik
2015. aug. 6. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, hogy onnan fogadsz örökbe.

Nekem is onnan vannak/voltak kutyusaim a sok év alatt.

Voltolyan kutyám, aki nagyon éledt, amikor bementünk a városba, és kukázni akart .... :)

A mostani kölyökként lerült hozzánk. Úgy ismertük meg, hogy etették őket két tálból. Ő mindkát tálba beletette a két első lábát, és felváltva habzsolt mindkettőből.

Amikor kikerült sajnos, megette a kakit. A sajátját, és a társáét, úgyhogyment a versenyfutás. A doktornő mondta: hát, menhelyi kutyus ... :(

Aztén leszokott.

Nagyon aranyos, hálás, szeretnivaló.

Csak rajta!

2015. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Életem egy szakaszában egy szerencsétlen baleset következtében évekig rokkantnyugdíjas voltam. Egy idő után keveselltem az otthoni gazdálkodást, és eljártam a menhelyre önkénteskedni. Rengeteg ebzettel találkoztam, nagyon sok a szívemhez nőtt, de olyan is volt, amit/akit annyira félreneveltek, olyan rossz körülmények között tartottak, hogy egyszerűen képtelen volt beilleszkedni, és el kellett altatni. A szívem szakadt meg ilyenkor.

Ha felnőtt kutyát választasz, kérdező, a fiatalok közül válassz. De mindenekelőtt tanulmányozd a kiszemelt fajtát, és tanulj a kutyákról, a kutya tartásról általában

2015. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!