Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya szereti a kutyaru...

Szannamima kérdése:

Melyik kutya szereti a kutyaruhát? 🐕👗🐾 ⏪⏩😞 😕 Ko

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Egyik sem, szerintem kínzás az ilyen az állatokra nézve, pláne ilyen melegben.

Egyébként a csivavákra szoktak leginkább adni.

2015. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

amelyik télen megfagyna nélküle


nyáron nehogy adj rá

2015. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket rendesen hozzászoktatták. A pitem például kifejezetten szereti, főleg mióta rájött, hogy abban nem fázik.
2015. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ? Egyik se! Nekem Astaffom hord télen,nincs vele baja :)
2015. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Remélem, nem akarsz a pulidra kutyaruhát húzni...
2015. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is írt privit. Gondolkodtam egy darabig, hogy most komolyan gondolja-e, nem írtam vissza.
2015. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Télen a puli keverékemre szoktam adni ruhát, így a minuszokban, mert nem hagyok fél méteres raszta szőrt neki.


Nyáron nyilván nem öltöztetem fel, hiszen dög meleg van és szőrös a kutya, olyan lehet neki mintha én bundába sétálgatnék az utcán.


Elmentem a kutyakozmetikushoz, kaptam időpontot úgy, hogy 1 hét mulva. Azt akartam, hogy borotválják le a szőrét fél centisre, mert akkor talán nem lihegne állandóan, de amikor mennem kellett volna, aznap felhívott a csaj, hogy ne haragudjak, de neki el kell mennie fogászatra.


Megígérte hogy fog adni másik időpontot, illetve az is lehet, hogy fogászat után visszamegy dolgozni, és este fogad. Hát azóta sem hívott, és ez már 2-3 hete volt.


Nem mentem másik kozmetikushoz, hanem otthon lenyírtam a kutya szőrét a fürdőszobában. Másnap pedig megfürdettem a kádban. De már megint nő a szőre. Rettentő gyorsan nő.


A párom nagyon rendes, rendelt nekem neten egy kutyanyíró gépet, amivel könnyebb lesz nyírni, csak végigtolom rajta és kész. Kölcsönbe volt ilyen gépem régebben, de vissza kellett adnom és hát ollóval vágni nehezebb.


Télen is le szoktam vágni a szőrét ollóval, de akkor csak úgy hogy ne kezdjen el filcesedni, mert nem akarom, hogy raszta legyen.


Télen egyszer karácsonyi vásáron szarrá áztunk mind a ketten és remegett a kutya, mire hazaértünk, aztán a meleg szobába megtörölgettem.

Később ha így elindultam és tudtam, h eső lesz, akkor adtam rá esőkabátot.


Nyáron is volt hogy eláztunk, de akkor megszáradt 10 perc alatt, ilyenkor nem kell esőkabát :D

2015. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém utálja.

9 éves yorkshire, nem sokszor volt rajta élete során. Max akkor, ha nagyon hideg van (-10 fok körül) vagy havazik.

Amúgy télen is szívesebben jön le a háttakaró nélkül. Inkább rövidebb sétákat teszünk, de ha neki így a jó, akkor nem fogom ráerőltetni.

2015. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
A plüsskutya.Az élő kutya nem Barbie baba,hogy öltöztetgesd.
2015. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Úgy szeretem ezeket a " kutyát baromság öltöztetni" kaliberű hozzászólásokat. Nem poénból létezik a kutyaruha hanem, hogy a házikedvenc ne fázzon meg

Nekem pl. a csivavám mikor feladom rá azt nem szereti, de utána nagyon jol elvan benne, melegen tartja. Bár néha abban is vacog. Amilyen fázós még 40 fokot is elviselne. XD

2016. nov. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!