Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nyakán csomó mire utalhat?

Kutya nyakán csomó mire utalhat?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel még nem volt semmi ott, este megmondom őszintén nagyon nem is néztem, mert fáradt voltam, ma reggel figyeltem fel rá. Csak a jobb oldalon, egyből az állkapcsa alatt.

Kemény és elmozgatható. Kellemetlen neki ha hozzáérek, de nem mutat fájdalmat. Jókedvű, van étvágya. Jelenleg Eucanuba tápot eszik, fogerősítő változatot.

Sokat szokott ásni, sajnos sok a patkány és egér, azok után ás..


Volt már leukémiás kutyánk, nagyon remélem hogy nem rajta is ez van.. :(

Csak addig kérek tippeket amíg nem viszem orvoshoz (holnap vagy szombat)


2015. aug. 6. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megduzzadt a nyirokcsomója. Nemrég az enyémnél is ez volt, frászt kaptam, mert nagyon nagy dudor lett.

Az enyémnek antibiotikumot kellett szednie, mert valószínűleg valami allergia miatt elkezdett fulladni, és ez okozhatta a nyirokcsomó megduzzadását is.


Ez önmagában nem jelent veszélyt, viszont valami miatt megduzzadt. Nem látsz rajta valamit...?

2015. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak. Ad rá gyógyszert.
2015. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!