Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatáp a jobb?

Melyik kutyatáp a jobb?

Figyelt kérdés

Csak lazacos tápot hajlandó megenni. Eddig purinásat evett, de azt hallottam az nem túl jó. Az alábbiak közül melyik a legjobb:

Optimanova Adult Sensitive lazac & burgonya

Purina Dog Chow Adult Sensitive lazac

Happy Dog Supreme Sensible Toscana

Josera lazac & burgonya gabonamentes

BRIT CARE SALMON KUTYATÁP LAZACCAL ÉS BURGONYÁVAL


Nekem az optimanova a legszimpibb, bár azt még nem kóstolta, de elég sok hús van benne. Sajnos azt csak rendelni tudom, mert nálunk nincs egyik állateledelesbe sem, szóval meg sem tudná kóstolni. De ha van más ötlet, azt is szívesen meghalgatom, de lehetőleg ebben az árkategóriában, és mindenféleképpen lazacos. Ja és a kutyus allergiás a csirkére.


2015. aug. 6. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Brit care lazacosat etettem egy ideig a kutyámmal, szerette,de jóval többet kellett adni mint amennyit az adagolási táblázatban írtak mert különben éhes maradt.
2015. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem csak tápot kapna. Szoktam neki főzni egy kis rizst(persze nem magába), persze nem minden nap. Happy dogos 100%-os konzervet szoktam még néha adni,vagy tojást főzni, meg ha van otthon egy kus megmaradt kaja(paprikás krumpli, pörkölt, amit nagyon szeret egy kis rizzsel) Tudom hogy sokaknak nem tetszik, hogy knzervet, tojást, meg rizst kap, de én ragaszkodom ahhoz, hogy kell a kutyusnak egy kis házikoszt néhanap.
2015. aug. 6. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!