Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF-osok! Jol szamolok?

BARF-osok! Jol szamolok?

Figyelt kérdés

10kg-os a kutyam, a 2%-kal kezdtuk, tehat az 20 dkg naponta, ami ugye reggel es este 10-10dkg, ez pedig 100-100g (grammos merlegunk van)

Namost ezt nagyon kevesnek talalom...alig van valami a tanyerjaban.

Kacsa farhatot, nyakat, csirke labat, zuzzat, es marha combot valogattam ossze, meg a gyumik, zoldsegek, vitaminok.

Egyszerrre nyilvan nem az osszes fele husbol adtam, valogattam az etrendnek megfeleloen.

Jol szamoltam az adagjat?



2015. aug. 8. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól számoltál, nem baj, ha kevésnek tűnik a kaja. Figyelgesd a kutyát, ha fogy, emeld az adagját, ha tökéletes kondícióban marad, akkor minden a legnagyobb rendben van így. Örülj, hogy csak ennyi húst kell venned, és olcsón, kis fagyasztóval megúszod :)
2015. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kutya mozgásával is számolhatsz. Ha kanapékirály, vagy van egy kis feleslege, akkor a 20 dkg jó lesz. Nekem 8 kilós a kutyusom, de ő egész nap pörög, 25 dkg-ot kap, és így is lehet érezni kézzel minden bordáját (az az egészséges). Ha túl soványnak érzed, 3%ig felmehetsz, ha hízik, akkor csökkenteni kell a zsíros részt (pl a csirkebőrt) és az adagot.
2015. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!