Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya?

Ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 8. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Fajtatiszta utcai mix :)

Én puli,uszkár keveréknek nézem.

2015. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi vagyok még másokra is, mert nem az én kutyám, a Sümegi várban "lakik" és konkrét fajtát mondtak rá. Annyit elárulok, hogy a szőre normál esetben azért szebb kellene legyen....
2015. aug. 8. 12:38
 3/10 A kérdező kommentje:

És ő? Mert őrá is konkrét fajtát mondtak.

[link]

2015. aug. 8. 12:43
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocs ez a jó:

[link]

2015. aug. 8. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elsőben szerintem ezek lehetnek: mudi, border collie, puli, uszkár.
2015. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hááát, uszkár és mudi keverék. Májzli (csupaszfülű) mudi keverék. Valami ilyesmi.


A második meg valami szobakutya keverék, havanese, vagy sicu, vagy hasonló padlócirkáló.

2015. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az elsőre a képről azt mondanám hogy a kínai meztelen kutya powderpuff (szőrös) változata, undorítóan elhanyagolt állapotban, de elég nehéz így megmondani.

a másodikra biewer yorkiet mondanák, de szintén nehéz megítélni.

2015. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*mondanék, bocsi
2015. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindketten jól sikerült keverékek.

Az elsőben tuti van uszkár, a másodikban szerintem yorksihre terrier. De semmiképpen nem fajtatiszták, powderpuff kínai tudtommal göndör szőrű nem lehet.

A "biewer yorkshire" pedig az alapmintázat (vörös-fekete) osztva fehér foltokkal. A második kutyus viszont inkább fekete fehér, mint ilyen:

[link]

2015. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elég rosszak a képek, ezért írtam ezt, a yorkie szerűnél látszanak a barnás részek, de ilyen szögből pont nem lehet megállapítani. a powderpuff meg lehet hogy nem lehet göndör, de ha csak el van hanyagolva, még lehet ilyen, láttam már ennél cifrábbat is, sajnos... így képekből persze akármit lehet fejtegetni.
2015. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!