Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudna úszni a magyar vizslám...

Tudna úszni a magyar vizslám mély vízben?

Figyelt kérdés
A keleti főcsatornán van egy nyaralónk ahova rendszeresen kimegyünk. Amikor én bemegyek a vízbe a kutyám a stégről mindig utánam nyöszörög és be akar ugrani a vízbe , de nem engedem be mert kiskorában sokáig félt a víztől, még mai napig ha a kezembe veszem a slagot ő már el is bújik , de ha szólok neki akkor odajön hozzám locsolás közben.Egyszer voltunk egy folyóban ahol folyamatosan mélyült a víz , ameddig én bementem a vízbe addig jött velem is , de mivel nem akartam bevizezni a ruhám a mély vízbe nem mentem be , neki a nyakáig ért a víz de már a lábával evezett.Viszont most az a baj hogy a víz rögtön mélyül és a stégről egy lépcsőn kell bemenni a vízbe.Félek hogyha beugrik megijed mert arra számít hogy le fog érni a lába.

#úszás #mélyvíz #magyar vizsla stég
2015. aug. 9. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden kutya tud úszni (kivéve néhány példány a rövidorrú, rövidlábú fajtákból). Ha érzi, hogy nem ér be a lába, akr automatikusan elkezd majd úszni.
2015. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
A slag és a tó/folyó az teljesen más a kutyának. Utóbbiba szívesebben mennek. Viszont eleinte érdemes nyugodt vízben, pl tóban, holtágban úsztatni. Arra vigyázz, hogy ne legyen erős a sodrás.
2015. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 9. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Mint hal a vízben !


A vizslák imádnak úszni.

2015. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogyha beleugrik rögtön elsüllyed és ha még ki is tudom menteni , örökre megutálja.
2015. aug. 10. 16:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Most először volt a kutyám a vizslám és megcáfolom azt az elméletet hogy MINDEN kutya tud úszni.
2015. aug. 23. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!