Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám elűzni a kutyámt...

Hogyan tudnám elűzni a kutyámtól a legyeket?

Figyelt kérdés
Mivel a kutyám kinti kutya behozni sajnos nem tudom van neki egy elkerített helye és ott a legyek beköpték a fülét próbáljuk kezelni,de egyfolytában rászálnak és tudom idegesiti,nincs valami házi praktika a legyek ellen?

2015. aug. 9. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem próbálkozni kell, hanem állatorvost hívni.
2015. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából nincs ! Vagy is nem teljesen!

Nekünk is mindig gond! Kipróbáltuk már nagyon sok mindent. Amit most használunk talán jó, neocidolt permetezünk,naponta többször,a kutyára is meg ahol legyet látunk! 2 éve használjuk,azóta nem volt sebes a fülük!

2015. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,nem értem minek kéne állatorvost hívni?
2015. aug. 9. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok házi praktika van, ismerősöm Tavatta zsírt kent a fülére (gépzsír) attól nem szálltak rá, másik ismerősöm benzint, az is bevált,de szerintem ezek nem túl humánusak, mert a kutya ugyan nem reagált, mégis lehet egy eleven sebet csíp neki. Azért kell állatorvost megkérdezni,mert lehet neki van rá speckó szere, ami nem bántja a kutya bőrét,mégis hatásos. És egyébként is ki kell fertőtleníteni mielőtt bekened,mert tudjuk,hogy a légy mire képes..
2015. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne állatorvost hívni? Ez most komoly? Ha valaki állato tart, annak állatorvoshoz kell vinnie a kutyáját, ha beteg. A fent felsorolt dolog ellen nincs házipatika! Ha a te füledet köpték volna be a legyek, mit tennél? Orvoshoz mennél, vagy házipatikával próbálnád meggyógyítani magad?
2015. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több évvel ezelőtt az állatorvos a Federol sebolajat ajánlotta. Gyógyítja a sebet és távol tartja a legyeket.

Bevált. Annyi szépséghibája van, hogy fehér szőrű kutyán eléggé látszik a barnás színe.

Ő, akkor, valamilyen spay-vel, egyszer, lekezelte


Vattás végű fülpálcikával kenegetjük, kívül, ugyanis ott gyomlálták ki a szőrt a legyek.

2015. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
HÁZIPATIKÁVAL
2015. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!