Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van annak a szónak értelme,...

Van annak a szónak értelme, hogy Személyvédő Őrkutya?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Miért?
2015. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért mert tegnap láttam egy németjuhászt akinek volt ilyen speciális hámja és rávolt irva.Nekem elsőre ez értelmetlen volt(nem tudom miért)de úgy tünik mégis van értelme :-)
2015. aug. 10. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen hám volt rajta, mert a k-9-es hámok nagyon hivatalosan néznek ki, és lehet rájuk egyedi feliratot rendelni, bárki szerezhet magának ilyet tízezer forintból, de ebben az esetben a hám felirata a kutyát nem minősíti, csak a gazdát :)
2015. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk is van ilyen hàmunk. Igaz én a cég àltal kiàllított feliratot raktam rà. A munka ruhàn is ez àll: Biztonsàgi Szolgàlat

Amúgy az értelme az, hogy a kutya testőrként végzi a munkàjàt. De egy őrző védőre kiképzett kutya nem csak embert véd, hanem a területét is.

Egyébként meg nem a felirat tesz egy kutyàt őrző védővé hanem a viselkedése és a hatàrozottsàga.

2015. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es, szerintem meg a vizsgája :D
2015. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!