Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Igazi családi kutyát szeretnék közepes vagy kistestűt. Olyat aki élvezi a gyerekek imádatát, az utazásokat akár hegyekbe akár tengerpartra. Szeret úszni, játszani, futkározni, labdázni, de a kanapén henyélni is. Panelban és kertesházban egyaránt jól érzi magát. Alkalmazkodó, mindenkivel barátságos, maga a megtesgesült jókedv.

2015. aug. 10. 17:50
 1/8 anonim válasza:
Labrador. Tudtommal ez a fajta még a közepes kategóriába tartozik. :)
2015. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 _Girl_ válasza:
Cocker spániel... imád mozogni, sok foglalkozást igényel, azonban ha panelban akarod tartani, akkor meg kell nevelni, hogy ki az úr a háznál..meg amúgy is :D
2015. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Labrador vagy labrador jellegű keverék.
2015. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A labi már nagytestű. :)

Nézzetek meg 1-2 menhelyet, biztos lesz olyan kutyus, aki megfelel nektek!

Én vmiért terriert tudnék elképzelni, viszont azok nem túl egyszerű kutyák. Ha tudjátok kutyasuliba vinni, akkor terrier keveréket keressetek.

2015. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Golden retriever vagy labi ;) Inkább a goldent, mert nekem is van és sok jót tudok mondani. Amúgy fogadj örökbe a Retriever Fajtamentőktől! ;)
2015. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A goldi és a labi már túl nagy nekem, bár tényleg fantasztikus kutyák.

A kutyasuliba járás nálam alap, nem vagyok még annyira tapasztalt kztyák terén, hogy fel tudjak nevelni egyet egyedül.

2015. aug. 11. 09:19
 7/8 anonim válasza:
Jack Russel Terrier/Westie
2015. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Westiet ajánlom én is. Bárhogy nyúzhatja a gyerek hangja nincs, közepes aktivitású, tehát jó lemozgatás után kanapékutya és bárhol elvan ahol a falkával lehet.

De a menhely is jó ötlet. Pl a vizsla fajtamentésnél is van egy vizsla keverék kutyus (Zemlin névre hallgat) aki közepes testű és az ideglenes befogadója gyerekével 100%osan kijön, fajtajellegéből adódóan pedig vizslás természet.

2015. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!