Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok írni Shar-pei-ről...

Tudnátok írni Shar-pei-ről tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

1 nyáladzik

2 lusta

3 buta

2015. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kínai harcikutya, rossz kezekben könnyen agresszívvá válik. Nem túl szociális típus, a futtatón, ahová járunk, több is van, de egyik sem barátkozik sem emberrel, sem kutyával. Teljesen más, mint a többi kutyafajta, kérdés,hogy mire vagy kíváncsi. Én csípem őket, de nekem nem kéne.
2015. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En tegnap tudtam meg a kedvenc kis csoportomban, hogy olyan vastag a boruk, mint egy elefantnak :DD (el ne hidd)

Nincs tul kozeli tapasztalatom shar pei kutyussal, ennelfogva annyira nem ismerem oket. Jarj kiallitasokra, beszelgess tenyesztokkel, akar e-mailben is irhatsz nekik :) Illetve valamilyen modon facebookon, forumokon biztos talalhatsz jopar kedves es segitokesz gazdit.

2015. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Húgomnak volt. Egy nagy mamlasz, de komolyan. Alig lát, egy vaksi nagy medve. Amúgy egy szuper bújós, kedves, végtelenül jóakaratú kutya. Egész nap tud aludni. Komolyan. Ha húgom hazajött az éjszakai műszakból, a kutya addig aludt mellette, míg a húgom fel nem kelt.

Viszont ahogy ivarérett lett, már le se tojta a gazdáját (kan volt). Egy abszolút domináns állat volt, amit ha én neveltem volna, akkor lehetett volna belőle valami. De így megtette azt, hogy kiszökött, és úgy elment az utcán a húgom és a párja mellett, mintha nem is ismerné őket.....Szóval meg tud változni.

Harciasságnak a legkisebb jele sem volt benne sosem.

Én nagyon szerettem.

A bőre érzékeny, különösen az álla. Kaja, ivás után tisztára, szárazra kell törölni, mert pattanásos lesz neki, és az csúnya. Olyan a bundája, mint a plüss :)


Szóval nevelni, nevelni, nevelni!


De mondhattam én a testvéremnek, ő olyan tutujgatós fajta gazda.....szerencsére most tacskó keverékei vannak, velük elbír :)

2015. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!