Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyák ajánlatok 2. -nak?

Milyen kutyák ajánlatok 2. -nak?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy egyéves kan mopszunk van. Nagyon barátságos,imádja a kutyákat,szeret társaságban lenni, többi kannal se rivalizál. Lakásban lakunk, időnk van a kutyával foglalkozni, zöld övezetben élünk, minden nap több km séta alap. Főleg játékos,barátságos kutyafajták érdekelnének akik kutyatársaság függők. Méret szempontból max. beagle méretűre gondoltunk. Köszi a tippeket előre is!

2015. aug. 11. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék nem is szóba jöhet?
2015. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen de :) csak jellemileg kíváncsi vagyok melyik kutya passzolna hozzá. Pl. egy keverék kutyát is a 2 szülőjének a fajtája határozza meg :)
2015. aug. 11. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem. Szerintem ha a fentieket betartjátok, akkor szinte bármilyen fajta jó lenne.

Amit ajánlanék, a westie, bischonok, és persze a menhelyi keverékek. Érdemes először csak a családnak kimenni, és ha van kiszemeltetek, akkor összeismertetni a kutyát vele. Így kiderül, jóban lennének-e vagy sem.

2015. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másik mopsz, bichon-félék, francia bulldog, menhelyi keverékek.
2015. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyat, ami illik egy mopszhoz :)


TERRIERT szerintem ne. Semmilyet. Túl pörgősek egy mopszhoz képest és gondolom nem az a cél, hogy kiborítsd a mopszot. Nekem valami terrier keverékem van, nem a legpörgősebb, de néha így is az őrületbe kergeti a nyugodtabb (bulldog, mopsz, labrador, stb.) kutyákat a stílusával :)


Egy beagle már jobb választás, de annak meg jóval nagyobb a mozgásigénye, mint egy mopsznak...

2015. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Francia bulldog is jó lehet.

De leginkább menhelyi keverék.

2015. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!