Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel egészítsem ki a kutyusom...

Mivel egészítsem ki a kutyusomnak az étrendjét a száraztáp mellé, hogy nem legyen túl egyhangú? (Purina Pro Plan-t kap)

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmivel. Miért kéne kiegészíteni? Panaszkodott,hogy unja? :D
2015. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmivel. Egy jó száraztápban megvan minden, amire szüksége van. A kutyákat nem zavarja, hogy egyhangú.
2015. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konzerv, vagy rendelj a vizslaboltbol fagyasztott hust es fozd meg. Mi is ezt tesszuk es csillog a szore a kutyanak. 😉😉😉
2015. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Brit táppal etetett kutyám hetente egyszer kap egy hatalmas cupákot, meg nyers csirkehúst, esetleg főtt sertés szívet, belsőséget, néha rizzsel, néha magában. Kap még hetente egy egész tojást. Néha, nasiként sárgarépát nyersen, rágcsálni, plusz félévente egy doboz zöldkagylókivonatot a tápjára szórva. Ja, én a tápra hetente kétszer öntök egy-egy bögre aludttejet.

Az állatorvos mindig dicséri, milyen szép a kutya, meg fényes, tömött a szőre:)

2015. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam adni nekik Royal Canin táp mellé, csirke húst, darált húst de sosem nyersen.Gyümölcs, zöldség.Rizs és tészta, illetve tojás de csak főtt tojást.Néha kapnak sajtot, túrót ilyesmiket.De a fő az mindig a táp.
2015. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!