Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyának JÓ (! )...

Kistestű kutyának JÓ (! ) táp? SOS.

Figyelt kérdés
Egy kb 5-10 kg-os keverék kutyus, 3,5 éves kb. Rengetegen írták, hogy az Acana rossz, mert túl sok a fehérje, displasia is lehet tőle, sokan a taste of the wildre esküsznek,mások a hillsre, mindenki másra. DE. Én arra lennék kíváncsi, hogy kicsi kutyusnak melyik a jó, nektek mi vált be.

2015. aug. 11. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Pro-plan , brit, josera. 😉😉😉
2015. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyém Hill's Mini Light tápot eszik kölyökkora óta, teljesen meg vagyok vele elégedve. De itt sokan mumusként állítják be. ;)
2015. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik kutyánk (7, 10, 17, 22, 25, 42 kg) Orijent eszik, küönböző fajtákat abból (Adult, Red, Senior). A két kicsi (7, 10 kg) Orijen Adultot kap. Nagyon meg vagyok vele elégedve minden szempontból!
2015. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!