Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever?

Golden retriever?

Figyelt kérdés
milyen a fajta? tapasztalatokat tudnátok írni? mennyit eszik ez a fajta?nagyon sokat?

2015. aug. 13. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves, jóakaratú, játékos fajta. Hát... minálunk elég sokat eszik :D Viszont nem valami jó házörző. Hogy ha társaságnak kell és nem házőrzésre, akkor csak ajánlani tudom :)
2015. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy a golden retriever milyen fajta? Hát olyan, ezt a kérdést nem igazán értettem.:D Tapasztalatom nincs, mivel nem volt még, de távolról szépek, viszont nekem nem kéne. :) Igen, termeténél fogva sokat eszik. Minden nagy kutya sokat eszik. Miért számít ez neked? :o Viszont nagy valószínűsége van, hogy csípő- vagy egyéb diszpláziája lesz idős korára. Ez jellemző ennél a fajtánál. Nézz utána a neten! Google a barátod.:) Ott mindent leírnak róla! ;)
2015. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy tündér. A golden retrieverben minden megvan ami...:

... gyerekeknek: türelem, játékosság (gondolok most a Gyere Ide! - Hozd vissza! parancsokra), engedelmesség

... családoknak: feltétlen szeretet, odaadás, engedelmesség, gyors tanulás, semmi féltékenység

... kiképzőknek: nagyon gyors tanulás, példás észjárás, jól motiválhatóság

... kezdő kutyásoknak: engedelmesség, türelmesség, jóakarat

... vakoknak, látássérülteknek: pontosság, gyors észjárás, jóakarat

A golden retriever maga egy csoda. Egy türelmes, szófogadó ebről beszélünk. Minden kutya falánk. Nyugtasson meg, hogy a labradorról többet hallottam, hogy rendkívül hízékony fajta. Ha megfelelő táppal, vagy BARF mennyiséggel etetsz, szerintem nem lesz ott semmi gond. ;)

2015. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat. az etetése mennyibe jönne ki egy hónapban? azéert fontos mert anyukám nem szeretne ekkora kutyát mert sokat eszik. ha úgy nézzük nem első kutya nagymamánál már volt kutya de saját ami háznál lenne nálunk akk. első lenne
2015. aug. 13. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem, ha már előre felmerül a kérdés,hogy mennyit eszik, akkor felesleges megvenni egy kutyát. Meg is mondom, hogy miért. Egy kutya nem csak eszik, szüksége van oltásokra, különböző tartozékokra, mint póráz, nyakörv, etetőtál, fekhely, kefe, stb., és ha megbetegszik? Majd nem hívtok ki állatorvost, mert drága? Ráadásul nem a legolcsóbb tápot "illik" venni a kutyának, hanem minőségi eledelt elé rakni és ez nem olcsó mulatság.


Csak akkor fogadj be bármilyen kutyát, ha biztosan tudod,hogy el tudjátok látni éveken át.

2015. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
biztos hogy el tudnánk látni a kutyát. jóó az anyagi helyzetünk
2015. aug. 13. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!