Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami bajuk a kutyáknak...

Lehet valami bajuk a kutyáknak ha engedem őket a klímás házba?

Figyelt kérdés

Hiába vannak árnyékba szenvednek a melegtől, (van árnykos hely bőven kint a kerteben mégis az első udvarba fekszenek a betonon) szinte kapkodják a levegőt a házba most 22 fok van.

Szüleim du 6-ig úgyis dolgoznak addig betartanám őket..


2015. aug. 13. 12:32
 1/4 anonim válasza:

Az embernek nem tesz jót,nem hogy a Kutyának..

Vidd el őket fürdeni,locsold le a betont.

2015. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szükséges a klíma egy kutyának. Mindenkinek melege van, ez van :) Legyen elegendő friss vizük és árnyékos helyük, ennél több, hidd el, nem kell, sőt a klíma ártalmas is lehet.
2015. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekünk a kutyánk állandóan klímás szobában vannak, és semmi bajuk... mindig is ezt szokták meg, persze nem úgy van, hogy 40fok van kint, bent meg 20, mert ugye max 10 fok különbség lehet.. Kocsiba is sokkal jobban elvannak klímával, mintha egy klíma nélküli kocsiban kapnának huzatot. A vizet persze nem szeretik, messziről elkerülik :D
2015. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam hetek óta klímás szobában vannak napközben, mondjuk itt is 25-27 fok között van a hőmérséklet, nem 22-n, de a kocsiban meg 22-23-ra van állítva, mikor este visszük őket sétálni és kint még mindig 30 fokok vannak. A nagyobb tuti beteg lett volna már, ha kint hagyom, de a kicsi sem bírná ezt a dög hőséget folyamatosan. Az ő szervezetüket is megviseli a meleg, nem tudom, minek kínozni őket, ha van más megoldás. Szerintem vedd kicsit följebb a klímát, és akkor beengedheted őket.
2015. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!