Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon megértette, hogy miért...

Vajon megértette, hogy miért szidtam le? Lebrunyálta a ruhaszárítót, de csak egy perc múlva vettem észre.

Figyelt kérdés

Épp locsoltam, a teraszajtót nyitva hagytam. Fél perc múlva látom, hogy mit művelt, de akkor már nem volt ott, az udvaron volt. Nos, bevallom, hozzávágtam a locsolókannát, aminek súly nincs, meg el sem találtam. Felparancsoltam a teraszra, megmutattam a "bűnét", szigorú hangon leszúrtam a lábáról, nem nyúltam hozzá.

Vajon tudta, miért toltam le?

Mert ugye ez már utólagos bünti volt.


2015. aug. 13. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
A "máskor csukd be a teraszajtót" válaszokat nem kérném. Köszönöm.
2015. aug. 13. 14:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudta. A kutya értelmezése szerint azért toltad le, mert a hívásra odajött ("felparancsoltam a teraszra").
2015. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy tudta. A büntetés/szídás akkor hatékony ha azonnal történik. percekkel később már teljesen értelmetlen.
2015. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, én sem vagyok biztos benne, hogy felfogta...

Csak úgy elöntötte a szar az agyam, hogy ilyen tuskó. Úgyhogy mutogattam neki az alkotását, meg lebüdösparasztoztam. :)

Mindenesetre lelkileg nem sérült. :)

Másfél éves, most először követtem el ezt a hibát...

2015. aug. 13. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti milyen kutyákat neveltek, de ha mi hazamegyünk és meglátom hogy pl. egy kinthagyott mosogatószivacsot szétrágott, akkor elég annyit mondanom erőteljesen hogy "Ki csinálta ezt?" vagy "Ez meg mi?" és egyből tudja mi a szitu. (Ha még esetleg a kezembe is fogom az áldozatot...) nem hiszem hogy ne tudná miért lett leszidva :)
2015. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ja, szar az van az agyadban... De komolyan, hogy gondoltad ezt? Ha már kutyát akartál tartani az lenne a minimum, hogy legalább megtanulsz vele kommunikálni! A kutya tudja, hogy mikor volt igazságos egy büntetés, így ez csak fölösleges kegyetlenkedés vele!
2015. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!