Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lenne nekem...

Szerintetek jó lenne nekem egy Whippet?

Figyelt kérdés
15/F vagyok, még kertes házban élünk, de nemsokára elköltözünk lakásba, ami kb. 60-70M2-es lesz.Azt szeretném kérdezni, hogy majd ha középiskolába fogok járni, "megéri-e" Whippetet vennem, úgy értem nem fog nagyon egyedül lenni arra az időre míg iskolában vagyok?Persze nem mindig lenne egyedül,pl. anyám otthon lenne vele, mikor nem dolgozik.Nem szeretném, hogy rosszul érezze magát a kutyus ezért kérdezem.Szerintetek elég lenne neki ez a hely?És le tudnátok írni,hogy 3-4 sétálásból melyik milyen legyen? (pl. reggeli séta egészségügyi séta,legalább 20perc,vagy ilyesmi)Akinek van Whippete,vagy ismer valakit akinek van, írhat róla, hogy milyen, mennyiszer kell fürdetni, kefélni a szőrét stb.A válaszokat előre is köszönöm! :D

2015. aug. 13. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Azzal meg tisztában vagyok, hogy kiskorában többet kell vele foglalkozni.És még annyi lenne még a mellékes kérdésem, hogy lehet-e mopedautóban szállítani kutyát.
2015. aug. 13. 16:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Whippetet nem annyira ismerem, de ha a magyar agárhoz hasonlít a mentalitása, vérmérséklete, akkor lakásban se lenne vele gond. Az agarak általában nyugodtan viselkednek lakásban, viszont amikor futniuk kell (jó lenne ha azt is biztosítanád neki) akkor odateszik magukat. Esetleg ha tudnál vele sportolni, az lenne a legjobb. Kiváló eredményeket képesek elérni pl a Flyball-ban, bagy Coursing-ban. Ezek a legjobbak lennének a Te Whippetednek. Nagyon jó lenne, ha ezeket rendszeresen tudnád biztosítani neki.
2015. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!Sajnos ilyen Flyball sportot,meg ilyeneket nem nagyon tudnám megoldani,de parkban tudnám minden nap sétáltatni/futtatni.
2015. aug. 13. 16:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja,még nyugodtan jöhetnek válaszok :)
2015. aug. 13. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!