Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyusomat...

M3nt4egy kérdése:

Szerintetek a kutyusomat hogyan tanitsam meg a nevére mert már majdnem mindent megpróbáltam, de már tanácstalan vagyok? :' (

Figyelt kérdés
Lucky a neve és probáltam már azt is hogy mondom a nevéd és ha ide figyel akkor adok neki kaját..olyat is probáltam hogy amikor alszik mondom végig a nevéd (hátha az álmában meghalja) de nem mit tegyek??? :O
2015. aug. 13. 23:39
 1/4 anonim válasza:
87%
Mindenképp a magyar helyesírási szabályok lapozgatása közben.
2015. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben venném a fáradtságot és normálisan használnám a telefonomat. Szörnyen frusztráló mikor valaki lustaságból képtelen normális szavakat alkotni és csak rövidít, vagy a rendeltetésszerű betűket rendeltetés-szerűtlen betűkkel helyettesíti, csak mert nem kell még kétszer megnyomni ugyanazt a gombot.


VAgy lapozgass fel egy helyesírási kéziszótárat. Mert nagy valószínűséggel sokat hiányoztál nyelvtan óráról, esetleg István király korából szabadultál, vagy csak szimplán lusta vagy.



Egyébként jó nagy kamu kérdés. Mellesleg irodalom óráról is hiányoztál.

2015. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%

Kicsi a kutya? Ha kicsi, mindenképp hallgatnia kell a nevére.


Mondogasd nagyon sokszor a nevét, hívogasd magadhoz, előbb-utóbb tudni fogja, hogy ha a nevét mondod (vagyis azt a bizonyos szót hallja, ami az ő neve), akkor te magadhoz hívod őt.


Foglalkozz vele nagyon-nagyon sokat, nagyon sokszor mondd neki a nevét, nézz a szemébe, hogy tudja, amikor a nevét kimondod, akkor hozzá beszélsz, őt hívod magadhoz, fontos a szemkontaktus.

2015. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot a masosik valaszolonak!!az elso meg kapja be
2015. szept. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!