Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyafuttatóban ha van...

A kutyafuttatóban ha van német dog (erőteljes, egészséges nem beteges gyenge állat) akkor mindíg ők a dominánsak?

Figyelt kérdés
Nálunk van egy és az összes kan kutyát folyamatosan megalázza nj-t, rotit, snacit. Más helyekről is ezt hallottam a dogok mindíg bántják a többi kutyát?

2015. aug. 14. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én nem így ismerem a német dogokat.

Két lehetőség van: az egyik, hogy befogadott, és felnőttként fogadták be, ezért nehezebb ezt kiírtani belőle.

A másik, hogy egy gyökér gazdája van, és cseszett szocializálni..ilyenkor tedd össze a két kezed, hogy nem pitt:D Amúgy szóljatok közösen a gazdára, hogy nevelje meg, vigye el kutyaiskolába.

De lehet csak játszanak, nem? Az én kutyám amstaff, mindenki azt hiszi, hogy júúúj egy csúnya pitbull szétakar tépni minden kutyát, közben meg csak kissé vehemensen játszik :(

2015. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A neveletlen frusztrált kutyák "alázzák" a többi kutyát, fajtától függetlenül. A valóban domináns kutyák nem érzik szükségét annak, hogy a többieket nyomasszák, mert anélkül is van tekintélyük.
2015. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez elveri a többi kant mindíg, a legkisebb megmozdulàsukra is ledominàlja őket. Tenyésztésre szánt erős nj és roti, dobi kanok meghunyaszkodva húzódnak egy sarokba...

Egy ismerősöm vidéki nagyvárosban ugyanezt tapasztalja.

Minden fajtával képes ezt megcsinálni?

2015. aug. 14. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fajtafüggő. Egyszer összefut egy nj, roti, bármilyen fajtának egy valóban domináns egyedével és akkor vége a bunkóságának.

Az, hogy tenyésztésre szántakat soroltál fel, nem jelent semmit. Sajnos, egyre kevesebb a valóban a fajtája által megkívánt viselkedés jelenléte a tenyésztésben.

2015. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtok olyan esetről, hogy nem a. Nd a király a futtatóban?
2015. aug. 14. 11:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd már el, hogy ez nem fajtafüggő. A "király" helyett pedig én inkább a "zsarnok" kifejezést használnám az általad leírt viselkedésre. Ez minden, csak nem "király".
2015. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!