Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok, hogy bírja ezt...

A ti kutyátok, hogy bírja ezt a nagy meleget?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Alszik sokat. Délelőtt behozom, és itt van a hűvös folyosón estig. Éjszakára kimegy a kertbe.
2015. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém panelkutya. Naponta háromszor viszem le. Ő nagyon liheg, szinte már rosszul van, de ő akkor is kifekszik napozni az erkélyre..:D Én a törölközőjét bevizezem, és ráterítem 10-15 percre. Ilyenkor ez olyan jól esik neki, hogy lefekszik, és elalszik. (: Ez nálunk mindig bejön, mivel nem szeret fürdeni, ezért nem kínzom ezzel.:D Persze ha kertes, akkor slagolni is lehet. :)
2015. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, engem is meglep, de elég jól. Egész nap van lehetősége bent lenni a hűvös lakásban vagy kimenni a kertbe. Szinte mindig a kertben van, ott sem keres árnyékot, napozik, jól elvan. Persze gyakran cserélek neki friss vizet, van egy kis pancsoló is, amibe néha belemegy.

Dolgozni viszont csak este szoktam vele, nem akarom szivatni a meleggel, ami azért belassítja eléggé, séta szintén este. A kajaadagján is kicsit csökkentettem, mert nem mozog annyit, nem kell fűtenie magát, mint télen.

2015. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon melege van, inkább a hűvös házban fekszik a járólapon. Délután el szoktam vinni a patakra csobbanni egyet. Ilyenkor belehasal a vízbe és ott fekszik 5-10 percig. Utána olyan, mintha kicserélték volna.
2015. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egesz nap liheg de jol elvan a kertben. De azert ha nagyon meleg van beviszem a szobamba mert ott allandoan 25°C van. Slagolni is szoktuk es van neki egy kis kagylo alaku 1meter atmeroju medenceje amibe 35cm magasra szokzuk tolteni a vizszontet. Reggel vagy este megyek vele setalni mert kulonben mar a kovetkezo haznal lefekszik a foldre es strike-ol
2015. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mind a két kutyát lenyírtam 5 mm-esre. Azt is ami rövid szőrű volt amúgy, de alapból kb 1 centis szőre volt.

Örültek neki, utána rohangáltak. De azt is szeretik ha bevizezem őket, főleg az idősebbik kutya.

2015. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A Tengerész ***** válasza:
Kertes házban vastag bundájú pumi vidáman szaladgál, nem is értem hogy bírja. Másik udvaron border collie ugyancsak gond nélkül.
2015. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szobakutya. :D Reggel és délután kimegyek vele sétálni, utána visszamegyünk. Szinte egész nap a házban van a hidegebb helyeken, bár amikor kimegyübk, akkor szinte mindig kijön velünk(magatól) és lefekszik a egy árnyékos részre a füvön, esetleg lefekszik a betonra.
2015. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!