Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek van egy bullterrierje. Ha elutazik, akkor Én szoktam vinni sétálni.

Ma reggel egy teljesen új helyre, új környékre vittem, hogy e mindig ugyanott sétáljon. Eleinte tök jól elvolt. Ahogy kiszálltunk a kocsiból már hegyezte a fülét, nézelődött, aztán szépen rohangált is kicsit. Miután kifutkosta magát elindultunk sétálni. Egyszer csak, amikor szaglászott hirtelen olyan óvatos lett. Maga alá csapta a farkát, behúzta a füleit és nagyon óvatosan ment, szaglászott tovább. Nem volt semmi zaj, megnéztem a füvet, ahol szaglászott, nem volt se pocok, se sikló, se semmi. A kutya mégis félt valamiért. Legalábbis nekem ez jött le belőle....

Ez mitől lehetett ?


2015. aug. 16. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ami a füvön szag volt, azt te hiába nézegetted. A kutyaorrt nem tudod utánozni. Valószínűleg valami ismeretlen illatot érzett meg.
2015. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!