Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezték a kutyám, az...

Megmérgezték a kutyám, az állatorvos azt mondta, hogy a harmadik fázisban van, túlélheti még?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott erre a kérdésedre?
2015. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem én beszéltem vele(épp nyaralni ment,szóval telefonon beszéltek vele),és nem mondott semmi konkrétat.

Most fogjuk majd elvinni egy másikhoz,csak jó lenne tudni hogyan készüljek fel arra,amit majd mondani fog...

2015. aug. 16. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mivel mérgezték meg! Ha tudjátok ki volt, és van bizonyítékotok, jelentsétek fel az illetőt!
2015. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos fogalmunk sincs,nálunk nincs lerakva méreg,a kutyus meg nem megy ki az udvarból...

Még,ha betörni is szeretne valaki,az is jó kérdés,hogy mit akar elvinni,mert valahogy nem tudok rájönni mi lehet ennyire értékes,hogy képesek lennének emiatt megölni egy ártatlan állatot.

2015. aug. 16. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Rá se nézett a kutyára, de telefonon megmondta, hogy a harmadik fázisban van? Ez mekkora már! Add már meg ennek a távgyógyító dokinak a számát :)


Viccet félretéve, sürgősen vigyétek el egy rendelőbe, mert a mérgezés pár óra alatt megölheti a kutyát...

2015. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja...telefonon volt diagnózis....

Mégis, milyen állapotban van a kutya?

Ha ramatyul, akkor minél gyorsabban orvoshoz kell vinni. Oda, ahol van felszereltség a vizsgálatokhoz. Elképzelhető, nem is mérgezése van szegény állatnak, hanem más betegsége.

2015. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Említettem,hogy nyaralni ment,már majdnem a határon volt,szóval nem bírta megnézni a kutyát,ő pedig a tipikus tüneteket mutatta.

De természetesen elvittük rendelőbe(ezt is írtam),kapott mindenféle orvosságot,egyenlőre jobban van,mint volt...

2015. aug. 17. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást akkor a kutyádnak !
2015. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2015. aug. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!