Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a negativ tulajdonsaga a...

Mi a negativ tulajdonsaga a boxer kutyanak?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni boxer kutyat de sehol nem talaltam negativ tulajdonsagot...marpedig ha veszek akkor szeretnem tudni a rossz tulajdonssagat is....
2015. aug. 16. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyálas.
2015. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán a rövid orra. Nem bírja jól a meleget, figyelni kell rá.

Jellembeli tulajdonságát passzolom.

2015. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megmondom. Ha csak kertben van és nem foglalkozik vele valaki, akkor durván tud rombolni. Nekem is boxerem van, és lakásban. Lakásban kb semmi rosszat nem csinál, mert kénytelen vagyok napi 3x kivinni és lefárad. Viszont most nyaralás és egyéb felújítási dolgok miatt több, mint 2 hétig az anyósomnál volt a kutya, csak kertben. Séta nélkül. Fel is találta magát rendesen...
2015. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit, hogy nem a legkönnyebben kezelhető fajta és ha kifogsz egy domináns kutyát, akkor eléggé leizzaszt. Bár aki nem ért hozzá, nem is kell dominánsat válasszon, akkor is leizzad... viszont ha jól nevelik, akkor egész jó kis kutya lesz belőlük. Ja, és negatív tulajdonság még,hogy irtó büdöset pukizik. :D:D:D
2015. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs negatív tulajdonsága :) Vannak tulajdonságai, amik bizonyos embereknek negatívak, pozitívak vagy semlegesek. Ha te nem találtál negatív tulajdonságot, az annak a jele, hogy

a) nem olvastál róluk eleget, nem találkoztál személyesen elég boxerrel

b) neked ideális ez a fajta.


Például egy tulajdonsága, hogy pörög, mint a veszedelem - ez annak negatívum, aki kerti díszként vagy a flexi végén akarja tartani, aki viszont sportolni szeretne, kutyasulizni, tanítani, pörögni, annak tök jó.

Vagy ott a nyálzás. Ha valakit zavar, mert tisztaságmániás és undorodik mindenféle testnedvektől, annak negatívum, akit meg nem zavar, annak semleges.

De vehetjük az elmebeteg bohóc jellemét is: ha valaki mindig véresen komoly, nem tűri a rendbontást, nincs humora, annak a boxer egy igazi isten csapása lesz. Aki viszont laza, és élvezi, ha a kutyája egy kicsit kattant, az imádni fogja.

2015. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ugyan nincs boxerem, de ahánnyal csak találkoztam, az alábbiak voltak az első benyomásaim:

- nyálas;

- "túl sok". Pörög, nyomul, pörög, nyomul, teszi magát, ugrál, tappancsol, pörög, nyomul. A falra mászom az ilyen kutyáktól, de ez egyéni ízlés (és nem utolsósorban nevelés) kérdése.

2015. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszoitakat es segitokeszsegeteket!!!
2015. aug. 18. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, jól mondod, nevelés kérdése is! Az enyém lakásban olyan, mintha nem is lenne, az utcán nem pörög és nem nyomul, mert normálisan sétál. A futtatóban ott már pörög, de így is van jól, mert lefárad. Ja és nem ugrál senkire ;)
2015. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!