Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oleb, bujos, "lsuta" kanapetar...

Oleb, bujos, "lsuta" kanapetars szobakutyak?

Figyelt kérdés

Egy kistestu kutyust szeretnek akinek nincs nagy mozgasigenye es ha leulok a kanapera szepen elvan mellettem... (Termeszetesen tudom,hogy le kell vinni setalni stb. Megtennem. Ne irjatik koszi)


Ha lehet tapasztalatok alapjan irjatok.koszonom



2015. aug. 16. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Francia bulldog (ára 200 ezer felett).

Menhelyi felnőtt keverék, akinek más ismert a természete, és kis mozgásigénye van. (ára: oltások+chip+ivartalanítás+ellátáshoz való hozzájárulás, 5-15 ezer Ft körül).

2015. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

bizonyos yorkie-kat tudom ajánlani. nekünk van kettő, igazi szobakutyák. nem hangoskodnak, nem szőröznek mindent össze. sok szeretetre vágynak.

menhelyről van mindkettő. habár, hogy lusták-e, az kérdéses, de imádnak bújni.


kertesházban lakunk, a kertbe járnak, igazából sétálni még sosem vittük őket.

2015. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
"igazából sétálni még sosem vittük őket." - szegény kutyák.
2015. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves vaszolo.azt hogy ne irjatok, megertettdd volna,ha elolvasod.ha nem ertetted meg az az elotte levore vonatkozik, ami annyi lenne hogy ne irjatok a setaltatosat..olvasd ujra es megerted..es kerlej ne itz oltogassatok egymast.elsoknek oszonom
2015. aug. 16. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

4-esnek:


ezeket a kutyákat nem is lehet sétálni vinni, mert egyrészt túl kicsik hozzá, másrészt nagyon rossz körülmények közül kerültek a menhelyre. az egyik egy nyáron keresztül nem volt hajlandó kijönni a garázsból és még ma is megijed sok mindentől. társaságot egymásban megtalálják.

az állatorvos szerint is most boldogok és kiegyensúlyozottak. de nyugodtan folytasd a kötözködést, és szakértsd látatlanban a kutyáinkat.

2015. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Egy plüss kutya gyönyörűen mutatna melletted a kanapén ezzel a mentalitással. S igen, tudok szöveget értelmezni, értem, ha tehetnéd még sétálni is vinnéd... Kérlek ne böfögj rám!
2015. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
az egyik kiskutya még a póráztól is fél, mert korábban verte a gazdája. arról nem is beszélve, hogy a nagy kert miatt kiélik minden mozgásigényüket. innentől kezdve ne legyél a kutyáim szakértője az internet túloldaláról, ne tegyél megjegyzéseket, ha megkérhetlek.
2015. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
... és pláne, ne pontozzál le, amikor tökéletes választ kapott tőlem a kérdező azért, mert te ilyen precízen kielemezted a kutyáimat és minket is.
2015. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem én pontoztalak le.

Jól van, te tudod, hogy tartod a kutyáidat. Amúgy az ilyen esetekre találták ki a rehabilitációt, hogy helyrehozzák a kutyákat, hogy teljes életet élhessenek, amihez a séta is hozzátartozik. De nekem mindegy.

A yorkshire terrier viszont pont nem való a kérdezőnek, mert ő éppen hogy nem mozgékony, lusta kutyát szeretne. A terrierekre pedig pont nem jellemző ez.

2015. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Mopsz? Ágyúgolyó mozgáskultúrája van, de csak kb. 15 percig, aztán kidől. :) Nagyon embercentrikus, csak hát hortyog szegény. Nagyon jó fejek.
2015. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!