Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskó kutyám miért van...

A tacskó kutyám miért van bent a szobámban amíg el nem alszom?

Figyelt kérdés
Az ő "ágya" kint van a nappaliban, viszont este, mikor már mindenki elmegy aludni, mindig hallom a folyosón a mancsa kopogását, és bejön a szobámba az ágyam elé (az én szobám a ház másik végében van). És mikor félálomban vagyok, még szoktam hallani, hogy szuszog..nagyon aranyos,csak nem nagyon értem, hogy miért csinálja.. Anyát megkérdeztem, és ő, mikor lejön az emeletről (reggel 5 körül) mindig a helyén látja a kutyámat.
2015. aug. 17. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém is nagyon sokat kopogtat, amíg a helyére nem megy, és el nem alszik.


Lefekszik, 1 perc múlva megy 2 métert, kopogtat és megint lefekszik. Kényelmes pozíciót keres, vagy nem tudom. :)

2015. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Már gondolkodtam, hogy odarakok valami kis párnát, hogy ne a kemény padlóra kelljen feküdnie ha bent van:DD
2015. aug. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!