Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hallgat rám a...

Szabó csaba kevin kérdése:

Miért nem hallgat rám a kutyám? A többi lent

Figyelt kérdés
Elviszem sétálni leveszem róla a pórázt ha visszahívom nem jön vissza de ha apa vagy anya vagy a mama szól neki visszajön a trükköket is amit tanítottam neki csak jutalom falatért csinálja de ha anya, apa, mama mondja neki nekik megcsinálja falat nélkül is pedig én játszok vele legtöbbet én gondozom én etetem én tanítom és miért csak rám nem hallgat? A válaszokat előre is köszi

2015. aug. 17. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, még gyerek vagy, és nincs tekintélyed előtte. Lehet, hogy túlzottan szeretgeted és/vagy elnéző vagy vele, és érzi, hogy veled szemben megengedheti magának, hogy ne fogadjon szót.
2015. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljak vele?
2015. aug. 18. 07:05
 3/4 anonim válasza:
100%
egyet értek az előttem szólóval kicsit szigorúbb leszel vele akkor szerintem rád is hallgatni fog.
2015. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!