Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a 4 éves palotapin...

Szerintetek a 4 éves palotapincsiket hogy kell gondozni?

Figyelt kérdés
így etetés,szőrápolás...stb re gondoltsam mert tegnap kaptam egy 4 éves palotapincsit.előre is köszi a válaszokat. :) 16/L

#etetés #gondozás #palotapincsi #szőrápolás...stb
2015. aug. 18. 12:29
 1/2 Hovarju ***** válasza:

Ahogy a többi kutyát.


Gondolom lakásban van. Minimum napi 3 séta, lehetőleg legalább 20 percesek (van akár több órásak is) Jó lenne, ha lenne alkalma találkozni más kutyákkal, játszhatna szabadon.


Ha tudod mit evett az előző helyén jó lenne azzal etetni, ha mást adnál neki, akkor pedig fokozatosan kell átállni vele.


Szerintem legalább heti egy alapos fésülés ráfér, illetve, ha van kedved, időd, energiád, akár naponta is fésülheted.


Tudsz arról valamit milyen élete volt, mielőtt hozzád került?

2015. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az én kis selyem pekingim napi kétszer eszik, napközben répát és paprikát nassol. Nyáron naponta egyszer érdemes kifésülni a szőrét, egyébként pedig heti egyszer kell fésülni, hogy a felesleges szőrt eltávolítsuk. A füle mögött is fésüld, mert ott össz szokott gyűlni a szőr, becsomósodik és begyuladhat a füle. Saját tapasztalat. Ja és az enyém nem szereti, ha mással foglalkozok. Csak ő lehet az előtérben...
2015. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!