Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 2,5 hónapos kan vizslának...

Szügyi Gáborné kérdése:

Egy 2,5 hónapos kan vizslának mekkorának kellene lennie? Kicsit vékonykának gondoljuk, pedig rendes tenyésztőtől van, törzskönyvel együtt.

Figyelt kérdés
Happy Dog tápot eszik naponta 3szor,jelenleg kb 8kg. Néha látni a bordáit.

2015. aug. 18. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a tenyésztőnél, nála jobban senki nem fogja megmondani hogy az általa tenyésztett kutya jó arányban van e.
2015. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha marad ilyen,akkor mindenképp. Köszönöm
2015. aug. 18. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobb, ha kölyökkutya inkább vékony, mint túlsúlyos. Jót tesz az ízületeinek, ha vékonyan van tartva.
2015. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerettem volna képet feltölteni,legalább egyet,de sajnos nem sikerült. Gondoltam ha jobban jártasak vagytok ebben a dologban,akkor többet tudnátok mindani.
2015. aug. 18. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 8kg egy vizslánál tökéletes 2,5 hónaposan. Egy középnagy termetű, felnőtt korban max35kg, de inkább 30kg-os állatról beszélünk.
2015. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!


Töltsd fel a képet a kepfeltoltes.hu oldalra, és utána a legalsó linket másold be ide hiánytalanul. Sikerülni fog.

2015. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2015. aug. 19. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj de cuki :) Azok a ráncok a fején :D

Kép alapján teljesen jól néz, nem sovány. Így kell kinéznie egy kölyök kutyának.

2015. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! 😀 Már kezdtem addódni hogy gond van vele. Köszönöm a választ.
2015. aug. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!