Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyennek tűnnek ezek a...

Milyennek tűnnek ezek a kiskutyák? Fajtatiszták? Családi kedvenc lenne, nem kéne neki törzskönyv

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 18. 17:30
 1/7 bollocks ***** válasza:
74%
Törzskönyv nélkül nincs fajtatiszta kutya, így ezek is keverékek, jó drága keverékek.
2015. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Elég drága az ára a keverékeknek! Én nem venném meg. Korcs kutyáért pénzt nem adok az van elég a menhelyen, főleg ilyen spániel beütésű.
2015. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Milyen kutya szobatiszta 8-10 hetesen? Nagyfokúak?

Az apa elvileg szűrve van, csak azt nem hajlandó leírni, hogy mire.

Nekem nagyon nem tűnik megbízhatónak.

2015. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a hirdetés alapján nem választanám, de a facebook oldala alapján szimpatikus a fickó

de ettől függetlenül nem ugranék bele, ha minden áron ezt a kutyát akarod, akkor járj utána, hogy tényleg szűrve vannak-e a kutyák, mindent megkaptak-e, stb

2015. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem a TK-től "drága" egy kutya. Marhára szeretném megérni, hogy ezt végre megértik. Ha szeretsz egy fajtát, tiszteld meg azzal, hogy ha veszel kölyköt, akkor annak legyen törzskönyve. Akkor is, ha "csak" családi kedvencnek kell. Mert teljesen mindegy, mit ír vagy tesz az úriember, ha nem törzskönyvezi a kölyköket, akkor alapból csak egy szaporító. Egyébként tk nélkül ott vannak a fajtamentők.
2015. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Őt szaporítónak hívják, nem Tenyésztőnek.

Folyton vannak nála almok, elvileg tk-s apától, gyakorlatilag aki képen van coboly kan elég idős, 13 éves, fent van a Mesztegnyei kennel honlapján..nekem sántít.

2015. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem fajtatiszták, hiszen nem igazolt a származásuk. Ehhez képest igen drága az 50 ezer Ft.

Plusz ki tudja, milyen betegségeket örököltek a szüleiktől, akiknek nyilván nincsen sem tenyészszemléjük, sem eü. szűréseik. (A szűrt apa szövegnek nem kell bedőlni, mi bizonyítja, hogy valóban az az apa, amit mondanak? Az anya persze biztos, ez látszik, ha még foglalkozik a kölykökkel, szoptat, pont ezért nem írják róla, hogy szűrt).

Egyszóval, szerintem ne támogasd a szaporítókat, pláne ennyi pénzért. Törzskönyv nem azért kell, mert nem csak családi kedvenc lenne a kutya. Olvass utána annak, hogy mi a különbség a tenyésztő és szaporító között.

2015. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!