Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan készíthetnék saját...

Hogyan készíthetnék saját tápot? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, elég nagy hülyeségnek hangzik, sőt, nem is szeretném megcsinálni, csak érdekelne. Olyan sokan irtóznak a BARF-tól. Ezért szeretnék egy jó kis tápot létrehozni, ami a BARF összetevőkből épülne, olyasmi kivitellel rendelkezne mint az egyszerű tápok, csak jobb és hasznosabb összetevőkből (40% csontos hús, 30% színhús, 30% zöldség-gyümölcs). Ezt hogyan csinálhatná egy átlag ember, ha szeretne BARF-os tápot létrehozni? Sajnos a csontokat nem tudom, hogy azokkal mi lenne, de szerintem adagolási útmutatóval egy kis zacskóba tenném. :D

De tényleg nem szeretném megcsinálni, csak gondolkodtam már ezen.


2015. aug. 20. 10:57
 1/2 evimeri ***** válasza:
Próbálj rá keresni a neten. Szerintem egyáltalán nem rossz ötlet saját készítésű kajával etetni a kutyádat. Már én is gondoltam rá, csak még nem folytam bele a témába nagyon.
2015. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogyan lehet kutyatápot készíteni. A neten biztos megtalálod.

A jelenlegi piacon egyébként a Platinum hasonló, ha eltekintünk a zöldség-gyümitől.

2015. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!