Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minőségi tenyésztőktől vásárol...

Minőségi tenyésztőktől vásárolt szamojéd ára körülbelül mennyi lehet?

Figyelt kérdés

Gondolok pl ezekre a kennelekre: [link]

[link]



2015. aug. 21. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
150-180 ezer környékén lehet, párosítástól függően.
2015. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kiállításra vinni meg ilyenek, csak teljes "hobbi" célból.
2015. aug. 21. 16:23
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek a kis gyönyörű macik mennyire lehetnek "minőségi" kutyák? Nyilván nem őket venném már meg, de helyileg elég kedvező lenne innen egy alom.

2015. aug. 21. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Bár a szöveg nagyon csábító, nem valószínű, hogy valóban igazak az ott leírtak. Nem vesztes semmit, ha elmész megnézni, de tenyésztők nem szoktak ilyen oldalakon hirdetni, csak nagyon ritkán, és akkor sem egész almot!
2015. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bepróbálkoztam, hátha van esetleg oldala a kennelnek :), ha nincs akkor nem Kecskemétről lesz kutyám :D
2015. aug. 21. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
A szöveg csábító, és IGAZAK az ott leírtak, ismerem a hirdetőt. Nyugodtan keresd meg, bár nem tudom, még mindig van-e neki szabad kölyök.
2015. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Ja! Honlapja nincs, ne is keresd. De tényleg nagyon jó vérvonalú, szűrt szülőktől születtek a kölykök.
2015. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Akit még tudok ajánlani, az ő:


[link]


Két alom van most nála, külföldi fedeztetésekből, mindkét papa nagyon jó vérvonalú. Az egyik különösen tetszik, mert krém színű, és a színes szamik mindig is a szívem csücskei voltak. :) Egyébként mindkét alomból foglalt már a legtöbb kölyök.

2015. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, már felvettem a kapcsolatot a kecskeméti tenyésztővel. Habár még nem most lesz ilyen kutyám, jó lesz tudni, hogy nem kell messzire menni :) Persze, ha 1-2 év múlva még foglalkozni fog szamojéd tenyésztésével :)
2015. aug. 21. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fog. De ritkán vállal almot, így lehet, hogy a következő nem is lesz hamarabb. :)
2015. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!