Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit akart a Kutya?

Mit akart a Kutya?

Figyelt kérdés
Van egy kutyánk, meg ovodás koromban vettük, eddig semmi baj nem volt vele (12 éves lány vagyok ) és ma pedig ahogy ülök a lépcsőn odajön, és elkezdi húzogatni a gatyámat, és mindig tologatta be az orrát a puncimba! Nagyon megijedtem, leszidtam, és gyorsan bemenekültem a házba! Mikor megyek ki délután, és ugyanez, csak alulról, állva! Teljesen felállt neki a "nemi szerve " . És Mivel néha bejön a házba, nem vettem észre ( akkor jöttem ki a fürdő szobából, Este, anyukámék elmentek egy rokonunkhoz) és egy szál törölközőben voltam és leesett a törölköző ,odaszaladt, elkezdte nyalni a puncim! Persze kizártam a házból! Nem tudom Mi jöhetett rá! SOS! Tudok egyet s mást a kutyákról, de Most nem tudom mit tegyek

2015. aug. 21. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha még nem volt menstruációd, hamarosan lesz. Persze, ez nem azt jelenti, hogy holnap, vagy a jövő héten.

határozottan küld el magadtól. Általában, ha nem akarsz valamit, amit a kutya csinál, akkor le kell tiltani róla.

2015. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Kösz az esti mesét, ezt tudod kinek add be. xD
2015. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már menstruálok, de nem értem ez Hogyan jött ide


2. Nem kértem véleményt ,meg te aztán tudod h igaz e vagy Nem, Mi?

2015. aug. 21. 22:10
 4/11 A kérdező kommentje:
1 azért köszi
2015. aug. 21. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
tüzel a kutyád, dugni akar és te vagy a közelben :D
2015. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez úgy hülyeség, ahogy van. :D A kutyák nem gerjednek emberekre, nem fogják összekeverni egy tüzelő szuka szagával még a menstruáló nőével sem. Annyira eltérő a kettő, hogy még én is érzem, a kutyáknak pedig jóval kifinomultabb szaglásuk van.
2015. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó gondolat 😃😃
2015. aug. 21. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki kutyás körökben mozog, az igen gyakran találkozik olyannal, hogy a kutya megszagolja. Ott.

Ez tök normális, ott a legintenzívebb az ember szaga. Vagy sok kutya szeret a gazdi ágyán, vagy a gazdi ruháján feküdni, mert ott érzi a szagát.


Ne aggódj, nem gerjedt rád a kutyád. Az állatok ennél értelmesebbek.

2015. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 21. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha menstruálok engem is gyakrabban próbál meg ott szagulgatni. Gondolom a vér szaga érdekes meg intenzív, csak kíváncsi ennyi. Tiltsd neki, aztán majd abba hagyja
2015. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!