Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok lakásba?

KopiAA kérdése:

Milyen kutyát ajánlotok lakásba?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és nagyon rég óta szeretnék egy kutyát. Lakásba lenne tartva szóval valamilyen kistestű ebet szeretnék ami elvan egyedül délelöttönként. Napi rendszer úgy állna össze hogy: kora reggel fél óra séta-mikor az iskolából hazajövök 1 órás-este fele (vagy inkább késő délután) 1 vagy másfél óra séta +este csak egy gyors pisi-re levinném! Ezekkel a feltételekkel tarthatnék-e kutyát ? Ha igen milyet ?

Válaszokat előre is köszönöm !:)


2015. aug. 21. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
francia bulldog
2015. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kutya nagy felelősség, de persze ha ezeket így betartod, nyugodtan tarthatsz kutyát, de csak ha tényleg akarod, mert egy kutya nem 3 napig tart!

Amúgy, yorki, havanese, máltai selyemkutya, nem tudom hogy milyen fajtájú kutyákat tetszenek, de ezeknek a fajtáknak a szőrükre is oda kell figyelni.

2015. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az előzővel egyetértve a kutya felelősség ami nem egy hétig hanem több éven keresztül tart és mivel lakásba lenne nem lehet egy nap se mikor nem mentek le sétálni akár esik akár fúj.

De akkor nyugodtabb kutyák amik megfelelnek a feltételnek a cseh terrier,norwich terrier, sealyham terrier vagy a holland smoushound,cavallier cocker spániel, francia buldog, bull terier, Englis toy spániel

Első körben ezek jutottak eszembe

2015. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából a mopszot és a francia bulldogot néztem ki. Melyikel van több gond ? vagy melyik alkalmasabb a ,,feltételeimnek,, ?
2015. aug. 22. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mind kettő alkalmas, én mondjuk személ szerint a francia bulldogot választanám, nekem valahogy ez a fajta szimpibb.:)

De figyelj, hogy honnan veszel! Mind a két fajta elég beteges tud lenni, szóval ha nem akarsz mindennap állatorvoshoz mászkálni, akkor rendes Tenyésztőtől vegyél kutyát.

2015. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!