Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan hogy a kutyám...

Van olyan hogy a kutyám teljesen képtelen rá, hogy trükköket tanuljon?

Figyelt kérdés
Próbáltam megtanítani neki rengeteg féle trükköt de még a fekszik se megy neki, egyszerűen nem fogja fel, hogy le kell feküdnie, hogy megkapja a jutifalit. Egyszerűen nem tudom már mit csináljak.. Segítsetek :(

2015. aug. 22. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Korábban nem hittem, hogy léteznek értelmi fogyatékos kutyák, de pont a napokban volt egy kérdés, és ott többen írták, hogy ahogy az embereknél, a kutyáknál is létezik ilyen! A gazdi már mindennel próbálkozott, de semmi eredmény!

Itt a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7139233-allat..

2015. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

pedig nem hülye egész okos

nem a pacsit még nagyon régen megtanítottam neki de most egyáltalán nem sikerül semmit

2015. aug. 22. 13:22
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor rosszul tanitod, vagy sokat terheled, és unottá vált a kutya.
2015. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mit tudnék vele csinálni?
2015. aug. 22. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy Te csinálod rosszul. Hogy próbálod a fekszik-et tanítani?
2015. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az ül már megy neki onnan lerakom a jutifalit a földre és betakarom a kezemmel de feláll és elkezdi rágni a kezemet
2015. aug. 22. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem betakarni kell a kezeddel, hanem ha ül, akkor onnan húzod a földre a kezed a falattal, és hagyd, hogy érezze a falatot a kezedben, de addig ne add oda, amíg le nem fekszik. Ha elkezdi rágni, akkor azt tiltsd neki. Aztán rájön előbb-utóbb.
2015. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én kutyám se tanulta meg a feksziket falathúzigálással :D


Leültem mellé a földre, megmutattam neki, hogy falat van a markomban és vártam. Kb. 5 perc múlva megunta a kunyerálást és lefeküdt, na akkor rádicsértem és ment a falat.Még 1-2 alkalommal elismételtük és tudta :)

2015. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem kellően motivált a kutya, vagy le van már fárasztva agyilag, vagy nem jól mutatod neki, vagy nem oldod fel. Több oka is lehet, hogy nem csinálja meg, amit szeretnél. A 101 kutyatrükkben elég sok feladat van, jól le is vannak rajzolva a fázisok. Ha kezded, akkor hívd be, dicsérd magas, lelkes hangon, juti, ültesd, szupper, üggyes, mindezt lelkendezve, hogy kicsit felpörgesd. Pár perc gyakorlás, majd játék, és ismét kezdheted.
2015. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!