Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan taníthatom meg arra a...

Hogyan taníthatom meg arra a kutyámat, hogyha futok akkor ne szökjön el hanem maradjon mellettem?

Figyelt kérdés

#kutya #tanítás. edzzés
2015. aug. 23. 16:31
 1/2 V.Tina ***** válasza:

Én nem próbáltam még, de az működhet, hogy rövidre fogod a pórázát, és úgy sétáltatod, futsz vele, és rövid távon, olyan helyen, ahol nem szökhet el, póráz nélkül is mehetsz vele. Időigényes minden efféle dolog, de a mi kutyánk úgy jött mellettem, hogy nem csináltam ilyet. Ajánlatos pórázzal futni menni. Mondom, nekem csak megszokta, hogy bizonyos távon túl nem mehet, és messzebbre nem is ment. Megszokta, hogy velem kell maradnia, ha jutalmat akar érte, vagy séta után egy jót inni :D

Remélem segíthettem valahogy, nem biztos hogy jó módszer, keresgélj még a neten :)

2015. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyakörv/póráz (póráz azért mert vannak kombinált pórázak) magasan legyen a nyakán a fejéhez közel. Röviden de ne feszesen fogd a pórázt, legyél magabiztos és nyugodt ne izgulj hogy "jajj csak el ne mennyen" ha jól csinálod nem fog elmenni.
2015. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!