Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky - kan vagy szuka?

Husky - kan vagy szuka?

Figyelt kérdés

Szeretnék huskyt, de nem tudom eldönteni, hogy fiú vagy lány legyen.


Én lány vagyok, és nem tudom hogy befolyásolja-e a kutyát, hogy ki a főnök...

Vagy inkább azt kérdezem melyikkel lehet kicsit jobban bírni? Tapasztalatok?


2015. aug. 23. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegy melyiket választod. A kutya, ha úgy neveled, hogy engedelmes legyen azt nem befolyásolja a neme
2015. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő. Viszont ha kezdő vagy, nem a husky-t ajánlom. Az az egyik legkonokabb kutyafajta. (bizonyított tény) A huskykat tényleg csak olyanoknak ajánlják, akik értenek a kutyákhoz. Én kant választanék, mivel lány kutyám van, (nem husky) és ő nem bírja a lányokat. Tehát mondom, ez egyénfüggő.:)
2015. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hááát, jól meggondoltad? Volt már előtte kutyád? Értesz a nevelésükhöz? Ha ezekre mind IGEN a válaszod, akkor én szukát választanék, mivel most kanom van ...., de a behívás így 8 év után sem tökéletes, ha meglát egy nyulat letiltani nem lehet róla (legalábbis az enyémet), vannak kivételek, de az enyém nagggggyon makacs.
2015. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!