Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek volt már hasonló a...

Kitti malik kérdése:

Valakinek volt már hasonló a kutyusával? Tehetetlennek érzem magam

Figyelt kérdés

Nos, kölyök dobermann kutyusom van. Eddig semmi baja nem volt nagyon játékos köyök volt. Múlthét péntek óta, levert, rossz kedvű, hány(habosat) , megy a hasa.

Vittük azonnal orvoshoz. Először elkezdték kezelni parvóra, de volt már parvós kutyám és nem ilyen... nos... nem lett jobban. Naponta kapta az infúziót, gyógyszereket, akkor jobban lett, de ujra vissza esett. Nem eszik, és ritkán iszik. Napokig nem volt széklete. Ma futott velem és játszott a cicámmal, és ment a hasija és rá 4 percre hányt. Először én bélelzáródásra gondoltam, megis röntgenezték de nem tudták egyértelműen megmondani, csak ha 30.000 érg felnyitják, de az se biztos hogy az és akkor csak megmaszírozzák a beleit. nincs annyi pénz.

Valakinek hasonló? Kérlek segítsetek!



2015. aug. 23. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nem minden esetben gyógyul ki egy kutyus a parvóból. valami gyomornyugtató teát kéne vele itatni, hátha abbahagyja a hányást. de ha parvós, akkor az elviszi.
2015. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Uh, labor nem volt? Vagy éppen a széklet vizsgálata?
2015. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aztmondták a kórházban, hogy nem parvó.

Labor ilyesmi eszükbe se jutott.

Hallottam még olyat, hogy kutyáknak is van hányás hasmenés vírus, arra a legjellemzőbb a tünete

2015. aug. 23. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
A bélelzáródásnál nincsen széklet sem. Nekem volt ilyen a macskámmal és sem az uh, sem a rtg nem mutatta ki, csak a kontraszt anyagos röntgen. De szerintem a kutyádnak nem ez a baja. Esetleg vidd másik orvoshoz, ha nem lesz jobban.
2015. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindig írasd fel, mit adnak be a kutyának !

Most mit adsz enni neki?

2015. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Durva gyomorrontásra tippelnék.... vagy lenyelt valamit, amit nem mutat ki a röntgen...
2015. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Macskakakit nem evett fel? Az is okozhat ilyet, ha a macska beteg volt.
2015. aug. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elvinnéd másik dokihoz?
2015. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!