Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a boxerről?

Mi a véleményetek a boxerről?

Figyelt kérdés
Szeretnek mar nagyon régóta egy boxert, és most vegre megengedték a szülim :). Nagyon folyik a nyála? Mert ez az egyik félelmem.

2015. aug. 24. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A boxer a legkedvesebb kutyak egyike.Nem folyik a nyala. Az a bernayhegyi amelyik nyaladzik. Ami elofordul, hogy visszaturt orra miatt neha horkol. De en meg azt is imadtam, valamikori boxeromnal. Nagyon huseges, kimutatja szeretetet, a gyermekeket is szereti. En boxerparti vagyok es nagyon ajanlom.
2015. aug. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én még nem láttam olyan boxert, aminek ne lógtak volna 5-20cm-es nyálcsíkok a szája szélén egy kis futás után. De van amelyiknek még futnia sem kell ehhez a produkcióhoz.
2015. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem nyáladzik, de az én boxerem amikor kaját kunyerál akkor nyáladzik max. Játékos, kedves, aranyos, én nagyon szeretem az enyémet <333
2015. aug. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia kicsit kesve bocsi. En is imadom a boxert, irto jatekos, szeretheto, nyugodt is tud lenni, de altalaban porog. A nyala esetleg akkor folyik amikor te eszel es mar o is nagyon szeretne eg kis falatot. Viszont en csak kinti benti kutyanak ajanlom
2016. máj. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja es meg 1dolog, (a 4.vagyok) hogy horkol neha, amikor nagyon melyen alszik:S
2016. máj. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!