Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy keverék kutyának lehet...

Egy keverék kutyának lehet trükköket tanítani?

Figyelt kérdés
10 hetes.... Németjuhász keverék és azért kezdem korán hogy szokja... Pár egyszerű trükkre gondoltam... Megvan a 101 kutyatrükk könyv... Holnap hozzá is kezdenék... De a kérdéshez visszatérve.. lehet neki trükköt tanítani???
2015. aug. 24. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ugyanolyan kutya! Sot lehet hogy még okosabb is. Az en kutyam is keverék es jelenleg 21 trukkot tud!
2015. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Nem ugyanolyan kutyából van a keverék is mint a fajtatiszta?
2015. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ! A keverék kutya egy teljesen más faj, nem lehet semmit sem tanítani neki, az csak úgy van a világon és kész.
2015. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz.... De nekem állandoan mondják hogy korcs kutyát hoztál tiszta ügyetlen meg minden... Pedig ügyes... Mert ha azt mondom neki ne bántsd a macskát! Nem bántsa... Van 1 kék stresszlabdája azzal szeret játszani... Kb 3 méterre eldobom visszahozza.... Pedig még csak 10 napja kaptam.... Nagyon szeretem..
2015. aug. 24. 22:32
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 ezt honnan veszed?
2015. aug. 24. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem komolyan írta a #3 -as. Minden kutyát lehet tanítani :)
2015. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jahh... Ok akk megnyugodtam..
2015. aug. 24. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet :) ugyanolyan okos kutyus mint a fajtiszta :)
2015. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van sík hülye fajtiszta is, sajnos manapság gyakorlatilag már csak a külső számít tenyésztésnél, az állat közérzete teljesen lényegtelen. Szegény buldogokat is jól elintézték.
2015. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!