Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség! 7hónapos Stafford...

Segitség! 7hónapos Stafford lenyelt egy zoknit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!
2015. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hovarju ***** válasza:

Hívd fel telefonon az állatorvost és tőle kérdezd meg mi a teendő.

Valószínűleg be kell vinned hozzá a kutyát a rendelőbe.

2015. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már hivtam,azt mondta 2 napon belul kifog jonni kihányja ha esetleg valami gond van hivjam.De ha van már tapasztalat ilyen ugyben segitsetek
2015. aug. 25. 11:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgass az állatorvosra. Figyeld a kutyust, ha baj van akkor sürgősen vidd be a rendelőjébe. Látod rajta hogy rosszul érzi magát? Másként viselkedik mint eddig?
2015. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kb 30 perce nyelte le,ugyanugy viselkedik mint eddig
2015. aug. 25. 11:12
 6/13 Hovarju ***** válasza:

Akkor nem marad más hátra. Figyeld a kutyát, ha bármi változást látsz a viselkedésében, azonnal orvos.

Ha szerencséd van kijön belőle gond nélkül.

2015. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
30 perc még semmi. simán el lesz a zokni még benne jó pár órát. Szerintem érdemes többet etetni, hogy könnyebben kiszarja, üres hassal nehezebben jön ki, de étellel esetleg elkeveredik és jobban kijön. Remélem nem térdzokni volt.....
2015. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora zokni? nem mindegy hogy egy pici babazokni vagy egy 50-es méretű kosaras sportszárja :D Ha nem hányja ki, akkor érdemes kicsit olajosabb dolgokat adni neki hogy jobban csússzon a dolog kifelé.
2015. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Duenna ***** válasza:
Én a helyedben inkább elvinném egy állatkórházba még ma. Mert a zokni eltömi a belet, és nem biztos, hogy ki fogja kakilni. Amíg a gyomorban van, talán ki tudják húzni onnan egyszerűen szájon keresztül, de ha lemegy a bélebe a zokni, és ott elakad, abból már csak műtéttel tudják kiszedni. Hívj fel egy jónevű állatkórházat, mondd el, mi történt, és csináld úgy, ahogy mondják. Ha mindkét orvos azt mondja, hogy várj vele 1-2 napot, akkor tedd azt.
2015. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos! Nem kihívni, bevinni egy jól felszerelt rendelőbe. Valahol elakad, és temetheted a kutyát.
2015. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!