Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Békéscsabán melyik állatorvos...

Békéscsabán melyik állatorvos a legjobb?

Figyelt kérdés
Most került hozzám egy magyar vizsla és a lehető legjobbat szeretném neki. Szerintetek melyik állatorvos érdemes elvinni és az kb milyen árban van?

2015. aug. 25. 15:38
 1/2 anonim válasza:
100%
[link] Szeritnem ő a legjobb, több kutyám életét mentette már meg :)
2015. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Azt gondolom én is. Botyánszkival és Kiss-el csak rossz tapasztalatom van, protokoll szerint kezelnek aztán vagy-vagy de inkább nem. Kiszáradt hasmenéses macskát vittem a napokban hogy két nap múlva jobban lesz mondta. Még azt is ecsetelte hogy mivel etessem mert tényleg nagyon jó étvágya volt azért is vittem be. Indokolatlanul telenyomta erős gyógyszerekkel alapos vizsgálat nélkül amitől hajnalban nagyon rosszul lett és perceken belül iszonyatosan húzta a görcs és elpusztult. Ugyanígy voltam Botyánszkival is. Ezekre a helyekre ne vigyen senki SOS-be állatot, inkább nyúljon ki otthon az nincs ilyen borzalom mint az én esetemben volt.
febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!