Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes így kutyát tartani...

Érdemes így kutyát tartani szerintetek?

Figyelt kérdés
Több ilyen ismerősöm is van. Az egyik gyakorlatilag főtt makarónin, a másik meg gyakorlatilag kenyéren tartja a kutyáját. A tápot elvileg nem szeretik, házi koszt maradék nincs túl sok. A makarónit meg könnyű megfőzni neki, és olcsó is. De szerintem nagyon nem egészséges egy kutyát szinte csak makarónin (vagy kenyéren) tartani. Semmi tápanyag nem jut szegénynek. Csontokat azért kap, de 5 evésből 3-4 alkalommal csak tészta van, esetleg megkenik zsírral. A kenyeresek úgyszintén. Naponta egy kenyér a kutyának (annyira szerintem ez se olcsó), és le van tudva az étkeztetés. Én azon a véleményen vagyok, hogy mire akkor kutya? Az ilyen minek tart kutyát? Amúgy kertes házban szabadon tartott sokat mozgóak.
2015. aug. 25. 23:28
 1/4 anonim válasza:
0%
Ha keveset kap, az tényleg baj. De a maradékkal meg főzött kajával semmi baj nincs. Szerinted egészségesebb a döghúsból készült táp?
2015. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ugyanmár, hol látott az a táp húst?

Nem azt mondom, hogy táppal etessék. Az a bajom, hogy szinte kizárólag főtt makarónit/kenyeret kapnak. Maradékot nagyon keveset.

2015. aug. 25. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy ez az étrend nem a legjobb a kutya egészségére nézve, de vannak hamburgeren élő emberek is, meglehet, hogy van pár hiánybetegségük a változatlan étrendtől, de ez nem jelenti azt, hogy nem boldogok. A kutyának csak az lenne rossz, ha éhezne, de szerintem a tésztát és a csontokat boldogan fogyasztják
2015. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi csirkefarháttal etetjük őket napi 2x 1kg (2 pitbull).Táppal vegyítve ill. Néha maradék.
2015. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!