Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az ha a kutyám...

MegaDini kérdése:

Mit jelent az ha a kutyám folyósat és fehéret hányt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 13:47
 1/5 anonim válasza:
0%
Akkor valamivel elrontota a hasát várj egy kicsit és ha nem jobb vidd le sétálni hogy egyen fűvet merg az jó a hasfájásra
2015. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha füvet etetsz vele akkor csak még jobban hány. Mert igen a kutya eszi a füvet, ha fáj a hasa, de azért hogy meghányassa magát. Csirkeallergiás kutyám van, de ezt az elején nem tudtuk és kapta a csirkehúst, de mindig utána ette a füvet, azért, hogy kihányja a húst. Inkább főzz neki egy kis rizst, zöldséggel, mondjuk sárgarépával. Az meg fogja nyugtatni a gyomrát. Ha többször is hány akkor vidd el dokihoz, mert lehet más baja van. De ha úgy látod a kajától van, és az etetés után hány akkor válts neki más kajára, és adj neki egy kis probiotikumot.
2015. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
A fű jót tesz a kutyának és nem hányatja meg tudom mert az én kutyámnak is azt atam mikor hányt a hal-tól és a rizstől meg a hasa fog menni
2015. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha fehér és folyós akkor tejet ivott
2015. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mondtam, hogy halat adjon neki. Én rizst és zöldséget. Olvasd el az utolsó bekezdést.

[link]

2015. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!