Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes kiskutyát kint hagyhat...

9 hetes kiskutyát kint hagyhatok az udvaron egy másik kutya társaságában, amíg én dolgozok?

Figyelt kérdés

Nagy udvarunk van. Ma lakásban volt,mindent elpakoltam, nehogy magára rántson valamit vagy szétrágjon, de azt gondolom, hogy jobb lenne neki kint.

Mit gondoltok?

Amikor lakásban hagytuk, akkor is sírt, feltételezem, hogy az udvaron is sírna.

Ti hogy oldottátok meg?


2015. aug. 26. 19:09
1 2
 1/15 anonim válasza:

Mekkora a másik kutya?

Na és milyen a fajtájuk?

De amúgy igen valószínű hogy utánad menne a kapuig, és sírna utánad

2015. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ismerik egymást a kutyák? Milyen a viszonyuk? Amíg nem bizonyosodtál meg, hogy minden rendben, én nem hagynám magukra őket, akár ki is nyírhatja a nagy féltékenységből a kicsit.
2015. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kicsi egy kuvasz kölyök, a nagyobb 6 éves és mudi. Nem bántja, inkább kerüli a társaságát.
2015. aug. 26. 19:35
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Ne hogy kint hagyd!


Bármit megehet,meglóghat,ellopják.


Egy ismerősöm kutyája is úgy pusztult el,hogy haza vitték tenyésztőtől a kutyát aztán 2. nap kiengedték az udvarra persze nem néztek rá pár óráig,aztán mikor kimentek a kutya hányt meg feküdt,rögtön orvos. Kapott vmi gyógyszert,este még jól volt. Reggel a kutyus nem kelt fel :( elpusztult..valószínű vmit megevett.


Egy 9 hetes kutyus nagyon baba lényegtelen milyen fajta.Ne hagyd kint!

2015. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem merném kint hagyni.
2015. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a kicsi kint volt a nagy védelme alatt, tehát az ellopás fel se merülhetett. Nem is sírt, hiszen volt társasága még akkor is, ha a nagy egy darabig állandóan elzavarta őt magától. Annak viszont komoly a kockázata, hogy az apróság esetleg talál egy olyan lyukat a kerítésen, amiről nem is gondoltad volna, hogy kifér rajta. Persze, ha körbe mindenütt beton alapja van a kerítésnek, akkor ez se jelent veszélyt.
2015. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se hagyd kint felügyelet nélkül. Akár még a nagy is bánthatja. Lehet, hogy amikor kiviszed, nem foglalkozik vele, és kerüli a társaságát, de egész nap bármi megtörténhet. Felidegesíti a nagyot, vagy az féltékeny lesz, odamegy a kicsi a nagy ételéhez, stb. Bármi lehet. Előbb szoktasd össze őket, és had legyen a kölyök picit nagyobb még.

Nem tudod megoldani, hogy a munkából legalább egyszer hazaugorj a kicsihez? Mégse legyen több órát magára hagyva szegény.

2015. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak a holnapi napon nem tudom megoldani :( Leghamarabb délután 3-kor jövök haza. Más napokon, ahogy ma is, haza tudok jönni többször.

Azt mondjátok, hogy inkább sírjon bent egyedül, mint kint kerüljön bajba és nagyobb baja legyen?

2015. aug. 26. 20:09
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Basszus emberek egy kuvasz az nem öleb hogy bent tespedjen még akkor is ha kicsi,most ne sértődjön meg senki de így rontják el a kutyák nagy részét hogy a "gyilkost" megpróbálják plüssmacinak nevelni.
2015. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha a másik kutya jólnevelt és megbízható akkor hagyd kint.

A kerítéshez viszont én nem engedném közel amíg nem vagy ott, mert ellophatják.

Akinek meg megmérgeződik a kutyája a saját kertjében az nem tudom hol él! Normális ember egyrészt nem tart ilyen veszélyes dolgokat a kertben, másrészt elpakolja őket. Azért az már durva világ lenne ha egy kuvaszt nem lehetne kiengedni a kertbe mert 'jaj mi lesz vele'... Szerinted a pásztor hol tartotta a kuvaszkölyköt? Ha ez ilyen gyakori lenne akkor már kipusztultak volna a kutyák.

2015. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!