Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sarplaninac 600 négyzetméteres...

Sarplaninac 600 négyzetméteres udvarra?

Figyelt kérdés
mit gondoltok, ennek a fajtának mekkora a mozgásigénye? 600 négyzetméteres udvar elég neki? milyen a vérmérséklete ennek a fajtának? mennyire különbözik a Kautól?

2015. aug. 26. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy egy kicsikét kezesebb, de azért őt is erősebben kell nevelni (határozottsággal, nem veréssel!).

Elviekben elég neki ez a kert, de mindenféleképpen sétáltatnod is kell, hogy kielégítsük az igényeit, és láncon semmiképp sem ajánlott a tartása. Tudom, hogy sablonszöveg, de szaporítótól tényleg ne vásárolj, mert nem biztos, hogy jó idegrendszerű kutyát fogsz kapni. Ismerősömék szapcsis kutyát vettek, őrkutyát, amiben benne van, hogy nem lehet félős, és indokolatlanul agresszív, na ő sokszor hamarabb dönt mint a gazdi, és nekimenne annak, aki nem tetszik neki (szerencsére még kölyök félig, és kordában tudják tartani +suliznak vele), de egyébként meg retteg mindentől, ilyen teljesen érthetetlenül :( És nagyon gyengék a lábai :(

2015. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!