Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik kutyáknak terhességi...

Létezik kutyáknak terhességi teszt? Az emberi teszt nem jó neki ugye?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 14:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
:D Micsoda felnőttes megnyilvánulás. Jó példa a gyerekeknek, mondhatom.
2015. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem ertem, hogy itt mert kell mimdenkit bantani. Azert irta ki a kerdest, hogy valaszt kapjon es nem pedig azert, mert huuuuu de szeret vitatkozni.
2015. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, látszik hogy téged megtanítottak olvasni :) Úgylátszik az oldalon kevés az ilyen :)
2015. aug. 28. 12:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Gimnáziumban érettségiztem biológiából és kémiából, jelenleg távúton járok főiskolára. De nem emlékszem, hogy bárhol tanultam volna arról, hogy a kutyának nem jó a terhességi teszt... Ez nem olyan tan anyag amit minden gyereknek kötelező tudnia!
2015. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem minden ember egyforma. Az egyik 5ös matekból, a másik 1es. Aztán irodalomból meg lehet fordítva. És attól, hogy nem vágja az emberi és kutya biológiáját teljesen, sőt ilyen dolgokat sem tud, még lehet jó anya, vagy ha gyerekről beszélünk, akkor lehet belőle a későbbiekben felnőtt korában jó szülő. Sőt olyan is lehet, hogy minden biológiai tananyagot még akkor is tud, ha álmában felkeltik, de nincs anyai ösztöne...minden lehetséges, és kár ilyenen vitatkozni. Ha majd a kérdező úgy teszi fel a kérdést hogy "nem tudom, hogy lehet-e emberi terhességi tesztet csinálni kutyánál, és bioszból mindig is rossz voltam de van 3 gyerekem,akkor lehetek-e rossz anya, vagy nem?", na akkor arra a kérdésre lehet válaszolni.

De egy olyan kérdést tett fel a kérdező, amire vagy IGEN a válasz, vagy NEM.

Én már megszoktam, hogy ezen az oldalon a kérdésre soha nem válaszolnak normálisan. Mindig az egyéb tényezőknél megakadnak, és azt csűrik-csavarják, de a kérdező nem kap választ az eredeti kérdésre. Nem értem, hogy minek válaszol valaki, ha nem tud normálisan választ adni. Ha nincs értelmes válasza, inkább csak olvasson, és keressen olyan témát, amire tud érdemlegesen válaszolni.


De hogy ne csináljak popókát a számból, ezért válaszolok a kérdésre is: Én már olvastam kutyáknak való terhességi tesztről, amit állatpatikában lehet megvenni. De nem tudom, hogy forgalomban van-e még, és hogy egyáltalán mennyire gyakori az állatpatikákban.

És az emberi teszt azért nem jó neki, mert ezek a tesztek a HCG hormon alapján mutatják ki a terhességet. A HCG a Human Corion Gonadotrophin rövidítése, és ez a hormon az emberen kívül csak a majmokban van meg, így csak a majmoknál alkalmazható megbízható eredménnyel a terhességi teszt. Persze, ott sem 100% az eredmény, mint ahogy embernél is mutathat mást, bár erre elég kevés az esély.


Remélem tudtam segíteni :)

2015. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!