Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya el altatás?

Kutya el altatás?

Figyelt kérdés
Van egy öreg kutyám de nem szeretném többet gondozni hova kell vinni ha nem kell a kutya?
2015. aug. 28. 00:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Állatorvos. Ha mégsem, akkor majd megmondja hova kell vinni. És elaltatni egybeírandó.
2015. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek!! Adj esélyt szerencsétlennek!! Keress neki gazdit! Add neki ingyen! Hagy éljen még szegény
2015. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is. Ketten vagyunk, leszavaztunk.
2015. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Am miert szeretned elaltatni? Meguntad?nemkell? Akkor minek kellet neked kutya!!!!!!!
2015. aug. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is embereld meg magad, ha nincs gyógyíthatatlan betegsége vagy végelgyengülése, akkor hagyd életben!
2015. aug. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

több mint 12 éves a kutya a nyakán teli sebb van.

2003 ban hoztuk a menhelyről azóta velem van

nem szeretném tovább "kinozni" (öreg már szegény azt szeretném hogy ne érezzen fájdalmat)


2013 ban szült egy kiskutyát megnőtt kb.2-3 évesre jöt egy betörő és az kutya ellőt ölte meg a "gyermekét"

akkor meg bolondult mindent széttépet vas láncotcal kellet le fogni + kapot nyugtatót


a roähdt betörő szerencsére állat kinzásért elitélték 2 évet kapot

2015. aug. 28. 01:48
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem hogy mégse fosztom meg az élettől.

Mit tudok vele csinálni kinek tudom oda adni?

2015. aug. 28. 01:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, legalábbis az említett dolgok miatt, legyen ez az első szerintem. Utána pedig egy menhely.
2015. aug. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha menhelyre adnád, inkább altattasd el. Humanásuabb. Kétkedőknek kifejtem ha kell miért.
2015. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy halkan említeném meg, hogy kutyát már évek óta nem lehet "csak úgy" elaltatni.

Ha tényleg fájdalmai vannak és nem lehet kezelni, akkor azt a doki úgyis látni fogja.

Viszont, ha kezelhető, vagy csak szerinted szenved, akkor bizony nem fogja elaltatni... Persze lehetnek kivételek, de egy jobb érzésű orvos nem fogja megtenni.


Azon meg gondolkodj el egy kicsit, hogy hogyan esne neked, ha öregkorodra megunnának a gyerekeid és szimplán ezért beadnának egy otthonba.

Jobban át kellett volna gondolni, mielőtt magadhoz veszed !

Az ilyen emberek miatt van tele az összes menhely !

2015. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!